Przejdź do treści

OUTSOURCING IT

Wiemy, że zarządzanie firmą zajmuje dużo czasu i dostarcza sporo stresu. PHU Elka oferuje Państwu odciążający outsourcing IT. Zapewnimy naszym Klientom całkowite bezpieczeństwo, dające pewność, że z żadnym problemem nie zostaną Państwo sami.

 

OFERTA

Administrowanie serwerami

Dbamy o infrastrukturę serwerową Klienta, jej bezpieczeństwo i aktualność. Nadzorujemy i monitorujemy poprawność wykonywanych zadań, poczynione zmiany czy wykorzystanie zasobów, aby w optymalny sposób przysłużyć się do jak najlepszego funkcjonowania Państwa sprzętu.

Nadzór techniczny

Sprawujemy pieczę nad powierzonym nam sprzętem. Komputery są obecnie podstawowym narzędziem pracy większości ludzi, dlatego wiedząc jaka odpowiedzialność na nas ciąży stale monitorujemy kondycję sprzętu, aktualizujemy oprogramowanie i na  bieżąco rozwiązujemy wszelkie problemy. 

Dostawa sprzętu komputerowego

Podejmujemy się dostarczania i podłączanie potrzebnego Klientowi sprzętu. Negocjujemy atrakcyjne ceny i sprawnie realizujemy wszelkie zamówienia zainteresowanego wybierając od dostawców najkorzystniejsze oferty.

Naprawa sprzętu komputerowego

Tutaj było napisane to samo co w  nadzorze technicznym, więc zostawiam tak zeby nie powtarzac „sprawujemy piecze…”

Instalacja oprogramowania

Oprogramowania wdrażamy zarówno zdalnie, jak i na  miejscu w siedzibie Klienta. Jesteśmy także oficjalnym dystrybutorem oprogramowania Insert GT, którego na co dzień używamy i bardzo sobie chwalimy.

Szkolenia pracowników

Uczymy pracowników, jak radzić sobie z najprostszymi problemami i gdzie szukać rozwiązań. Do każdego podchodzimy z cierpliwością, a przeszkoleni czują się pewniej mogąc zawsze zwrócić się do naszych pracowników.